Aktuality‎ > ‎

Biomach vyhlašuje soutěž o ceny za tisíce!

přidáno: 26. 9. 2011 9:49, autor: Tomáš Macháček   [ Aktualizováno 28. 1. 2012 10:29 uživatelem Iva Kovářová ]
Jste studenty střední nebo vysoké školy, baví vás biologie a dokážete napsat pár smysluplných řádků na zadané téma? Pak je naše soutěž, kterou pořádáme ve spolupráci s Katedrou učitelství a didaktiky biologie Přírodovědecké fakulty UK v Praze, určená právě pro vás! 

Vyberte si libovolný buněčný typ vyskytující se v lidském těle, napište o něm esej v rozsahu 1–3 stran formátu A4, doplňte text obrázky a výsledek nám pošlete nejpozději do 31. ledna 2012. 

Další podrobnosti a plné znění pravidel najdete na www.biomach.cz/soutez.
Na autory vítězných esejí čekají ceny v celkové hodnotě 5 tisíc korun, a to díky finanční podpoře, kterou nám laskavě poskytla Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze.25. 11. 2011 – O konkrétních cenách se sice rozhodne až před vyhlášením výsledků podle aktuální situace na trhu, nicméně žhavými kandidáty jsou už teď Cell Biology (Pollard, Earnshaw) nebo Molecular Cell Biology (Lodish, Berk, Kaiser). Dále je ve hře třeba i předplatné Vesmíru, které jistě ocení i středoškoláci, pro které máme samozřejmě připravené i nějaké české odborné tituly. Další detaily zveřejníme, až se přiblíží uzávěrka soutěže.

  
Comments